menubutton
trigger

O NAS

FRYZJERSTWO

MAKIJAŻ

KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA

KOSMETYKA ZAAWANSOWANA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

GALERIA

 

Wizyta u nas to gwarancja trafnej diagnozy i wyboru skutecznej metody postępowania. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo naszych usług, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

ZAPRASZAMY!!

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to nieinwazyjna walka ze zmarszczkami, zmianami skórnymi, przebarwieniami i rumieniem. Efektem zabiegu jest wygładzona, napięta, elastyczna i jędrna skóra.

Odmładzanie ultradźwiękami

Ultradźwięki oddziałują na skórę jak mikromasaż. Dzięki nim błony komórkowe stają się bardziej przepuszczalne a preparaty kosmetyczne lepiej i głębiej się wchłaniają. W efekcie skóra i tkanka mięśniowa staje się sprężysta jędrna i zregenerowana.

Mezoterapia

Mezoterapia polecana jest przy pierwszych jak i późniejszych objawach starzenia się skóry. Zabieg wykonywany jest przy pomocy bardzo cienkiej igły, którą wprowadzamy odpowiednio dobrane koktajle witaminowe. Mezoterapia umożliwia dotarcie z wprowadzaną substancją do wybranych warstw skóry.

Fotoepilacja (IPL)

Fotoepilacja to skuteczna i bezpieczna metoda trwałego usuwania owłosienia za pomocą silnego światła emitowanego przez urządzenie. Wiązka Światła zamienia się w energię i dociera po włosie do mieszka niszcząc go.

KOSMETYKA

ZAAWANSOWANA

ZAAWANSOWANA KOSMETYKA

 

Korzystająca z najnowszych technologii oferuje ogromną ilość zabiegów pozwalających zatrzymać upływający czas. Starannie opracowane zabiegi dodają urody, opóźniają procesy starzenia i modelują sylwetkę.

 

 

MENU

telefon 12-661-64-47

KONTAKT

12-661-64-47

info@esteteam.pl

ADRES

UL. PIELĘGNIAREK 2 KRAKÓW

GODZINY OTWARCIA

PON.-PT. 9.00 – 20.00

SOB. 8.00 – 16.00

 
 

zadzwoń